
на складі
Двері міжкімнатні Cortex глухе гладке 34мм білий матовий
3 820 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посилене глухе дверне полотно з екструдованим трубчастим ДСП.
Трубчасте заповнення надає дверям високу міцність і підвищену тепло і звукоізоляцію.
Трубчасте заповнення надає дверям високу міцність і підвищену тепло і звукоізоляцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Матеріал дверного полотна | ДСП |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 34 мм |
| Ширина дверей | 800 мм |
- Ціна: 3 820 ₴



