
Дверне полотно IMPRESS 10.1 BG (з/ц маг. EN85 adap)
8 300 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверне полотно IMPRESS 04 B (з/ц маг. EN85 adap)
Колір—3/PU білий
Бренд TM Porte Bianche
Колекція - IMPRESS
Вид товару - Двері міжкімнатні
Комплектація - Дверні полотна
Матеріал - покриття Фарба
Матеріал виробу - Сосна МДФ
Стиль - Сучасний
Тип моделі - Одностулкові
Товщина, мм 40
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
- Ціна: 8 300 ₴




