
Топ
Міжкімнатні двері СМАРТ ПВХ С 090 G емаліт білий
5 300 ₴
- В наявності
- Код: MCD 1 014 338
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжкімнатні царгові збірні двері з сучасним дизайном.
Товщина полотна 40 мм
Доступні розміри полотна 600х2000 мм, 700х2000 мм, 800х2000 мм та 900х2000 мм
Покриття - ПВХ
Ці двері гарно впишуться в житлових та офісних приміщеннях, де потрібне поєднання стилю, практичності та довговічності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип | Дверне полотно |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Ширина дверей | 800 мм |
- Ціна: 5 300 ₴



