Кошик
133 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Магазин Дім
+380 (68) 137-88-86
+380 (95) 390-73-16

Колекція вхідних дверей COTTAGE

Двері з терморозривом – це варіант зі спеціальним посиленням теплозахисту, реалізований таким чином, що виключає проходження холоду через металеву зовнішню конструкцію до внутрішньої.

Вуличні двері від Українського виробника ABWEHR   з терморозривом, завдяки їм попереджається поява конденсату, інію, льоду на коробі дверей, а в приміщенні стає тепло та затишно.

Терморозрив - це ізоляція внутрішньої поверхні вхідних дверей від зовнішньої за допомогою матеріалу з дуже низькою теплопровідністю. Металеві деталі дверей ізолюють так, щоб вони не контактувалибезпосередньо один з одним, а тільки через матеріал з низькою теплопровідністю. Терморозрив робиться як в коробці, так і в полотні дверей.

Що означає терморозрив в дверях – простими словами це камера між двома частинами дверей. Це двоє дверей скріплюються в одну, а між ними розташовується ізолюючий прошарок, що працює як термоміст між зовнішнім полотном  та внутрішнім шаром дверей, які знаходяться у середині 

І памтайте подвійний короб є ознакою дверей з терморозривом, завдяки такій конструкції морози та холод на вулиці  дверям не страшні.

В якості терморозриву використовується пробкове полотно або спеціальний термоізоляційний матеріал. Такий прошарок не дозволяє теплу виходити. Нема різкого перепаду температур, а двері не промерзають та не потіють.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner