133 відгуків
+380 (68) 137-88-86
+380 (95) 390-73-16
Магазин Дім

Які розміри міжкімнатних дверей бувають?

Які розміри міжкімнатних дверей бувають?
Які розміри міжкімнатних дверей бувають?
Більшість людей хоч раз у житті стикалися з тим, що купівля дверей в будинок, квартиру, вимагає великої відповідальності і уважності до багатьох деталей...
Зараз ми хочемо розповісти вам про одну дуже важливу деталь, це стандартні розміри міжкімнатних дверей.
Фабрики по производству дверей производят множество различных моделей дверных полотен. Но при всем разнообразии дизайнов, компании все же имеют обязательные параметры – стандартные размеры дверей, которые включают показатели высоты, ширины и толщины полотна :
- высота 2000мм.
- ширина 600, 700, 800, 900 мм.
- толщена 34, 40… мм.
Самое главное не перепутать, когда вы будете делать замеры, потому что есть размер полотна и есть размер проема!!! Это очень важно !!!!
Как определить  размеры проема под стандартные размеры дверей?
Визначаючи висоту і ширину полотна призначеного для установки в конкретний проріз, знімаємо розміри цього отвору. Вимірювання висоти полотна не предусматнивает обліку висоти порогу і товщини коробки. Необхідно передбачити наявність вільного простору для виконання монтажних робот.
Таким чином, оптимальний розмір отвору для монтажу стандартних міжкімнатних дверей, не повинен перевищувати розмір полотна як по ширині, так і по висоті приблизно на 10 і на 8 див.
У багатоквартирних будинках на сьогоднішній день, розміри дверних полотен і віконних прорізів стандартизовані. У малоповерховому будівництві, при зведенні приватних котеджів, будинків, габарити дверей можуть бути практично будь-якими і залежать від побажань замовника.
Плануючи зведення приватного будинку, слід враховувати, що створення отворів мають стандартні розміри, значно спрощують вибір дверей. Як результат економія часу і фінансових коштів. Вибір за вами!!!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner