
на складі
Двері Глухі I 00 під фарбування
1 460 ₴
- В наличии
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Глухе I 00 під фарбування
Покриття під фарбування (білий).
Міжкімнатні двері від Української фабрики. Зручні в експлуатації за рахунок можливості свіжого фарбування при необхідності.
Якщо ж у вас стоїть мета створити унікальний дизайн в будинку, офісі тоді варто купити міжкімнатні двері під фарбування, які допоможуть Вам проявити свій творчий потенціал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверное полотно |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 34 мм |
| Ширина двери | 700 мм |
- Цена: 1 460 ₴

