
Двері під фарбування Прима ПГ
1 299 ₴
- В наличии
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двері міжкімнатні грунтовані під фарбування, від українського виробника, підготовлені під фарбування. Зручні в експлуатації за рахунок можливості свіжого фарбування при необхідності.
Можлива експлуатація без фарбування
ПГ - полотно глухе
Розмір полотна
ВхШхТ, мм
2000х600х34мм
2000х700х34мм
2000х800х34мм
2000х900х34мм
Дверне полотно має індивідуальну поліетиленову упаковку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверное полотно |
| Тип открывания двери | Механический |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 34 мм |
| Ширина двери | 600 мм |
- Цена: 1 299 ₴


