
Дверний блок Lego 10 G Д/40 Дуб світло-сірий
5 450 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дверний блок Lego 10 G Д/40 Дуб світло-сірий
Товщина полотна 40мм, стільниковий наповнювач.
Вартість вказана за блок (дверне полотно, дверна коробка, замок безшумним під циліндр, перехідник WC, відповідна планка)!
У блоці: коробка 80мм з ущільнювачем, замок під циліндр, перехідник на сантех фіксатор, 2 петлі-метелики.
Замок EN85 + адаптер EN / WC + 2H (2BB).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверной блок |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Цвет | Светло-серый |
| Комплектация | |
| Количество замков | 1 шт |
| Уплотнители | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 5 450 ₴




