
Дверне полотно СМАРТ ЕКО С 049 G дуб світлий
3 210 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вид товару - Двері міжкімнатні
Комплектація - Дверні полотна
Матеріал покриття - ПВХ
Матеріал виробу - Сосна МДФ
Відтінок - світлий
Скло - Скло сатин
Стиль - Сучасний
Тип моделі - Одностулкові
Товщина, мм - 40
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверное полотно |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина двери | 700 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 3 210 ₴




