
Дверне полотно СМАРТ ПВХ С 034 ВG бетон світлий
3 480 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд - TM DOORS
Колекція - SMART
Вид товару - Двері міжкімнатні
Комплектація - Дверні полотна
Матеріал покриття - ПВХ
Матеріал виробу - Сосна МДФ
Відтінок - сірий
Скло - чорне скло
Стиль - Сучасний
Тип моделі - Одностулкові
Товщина, мм - 40
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверное полотно |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Ширина двери | 600 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 3 480 ₴




