
на складі
Дверне полотно СМАРТ ЕКО С 018 G сатин
2 860 ₴
- В наличии
- Код: DMT 1 013 848
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд - TM DOORS
Колекція - SMART
Вид товару - Двері міжкімнатні
Комплектація - Дверні полотна
Матеріал покриття - Екошпон
Матеріал виробу - Сосна МДФ
Відтінок - Коричневий
Скло - Зі склом
Стиль - Сучасний
Тип моделі - Одностулкові
Товщина, мм - 40
Скло: односторонній сатин.
Дверне полотно може бути шириною 400, 600, 700, 800 або 900 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверное полотно |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Ширина двери | 900 мм |
- Цена: 2 860 ₴




