
Стеновая панель МДФ Цемент
131 ₴
- В наличии
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція МДФ панелей Стандарт складається з найрізноманітніших кольорових декорів практично на будь-який смак: від класичних з дерев'яними структурами до нестандартних та незвичайних дизайнерських рішень.
Ця колекція зарекомендувала себе оптимальною та універсальною, тому що здатна задовольнити смак навіть найвибагливішого покупця, заощаджуючи час та кошти на підготовчі оздоблювальні роботи
- Основа: МДФ.
- Облицювання: декоративне покриття на паперовій основі.
- Розмір: 2480х148 мм.
- Товщина: 5,5 мм.
- Площа: 0,367 м 2 .
- Упаковка: 8 шт.
- Палета: 98 уп.
- Вага упаковки: 12,75 кг.
- Вага палети: 1250 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 2480 мм |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Материал | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 5.5 мм |
| Ширина | 148 мм |
- Цена: 131 ₴


