
-20%
Офісний сейф CБП-720 антрацитово-сірий
10 613 ₴
8 490 ₴
- В наявності
- Код: 3022610600002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейфи офісні серії CБП призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток.
Конструкція дверей – фальшпанель (внутрішня частина дверей зачинена додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель завтовшки 2+1 мм. У фальшпанелі розташовані комірки-кишені та гачки для різноманітного приладдя.
Надійний ключовий замок сувальдного типу з 2 ригелями діаметром 18 мм (горизонтальне відмикання) убезпечить ваші документи чи цінності від сторонніх.
У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність – 2000 комбінацій).Також у сейфі є знімна полиця.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії.
Габаритні розміри
Висота 72 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 30,2 кг
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 30.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Основні | |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Колір | Антрацит |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 720 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
- Ціна: 8 490 ₴










