
-20%
Офісний сейф СБЕ-1220/2 сірий
11 475 ₴
9 180 ₴
- В наявності
- Код: 3022410300003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейфи офісні серії СБЕ призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток.
Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 1мм (корпус) та 1,5мм (дверна плита).
Двосекційний сейф, кожна секція має двері і закривається окремим замком сувальдного типу з 3 ригелями діаметром 10 мм (горизонтальне відмикання). Верхня секція обладнана 1 знімною полицею та касовим відділенням, що замикається замком Euro-lock із секретністю - 2000 комбінацій. Нижня секція розділена 1 знімною полицею.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії. Кольори на вибір: сірий (RAL 7046), чорний (RAL 9005)
Габаритні розміри
Висота 122 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 39,2 кг
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 39.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Основні | |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1220 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
- Ціна: 9 180 ₴









