
Вхідні двері на замовлення Булат Котедж, модель 710
23 085 ₴
- Под заказ
Отправка с 26 мая 2026Увага! Ціна вказана за базову комплектацію. Ціна може змінюватись в більшу сторону в залежності від обраних вами додаткових опцій: дизайну, кольорів, фурнітури та тощо.
Двері під замовлення Булат Котедж, артикул: 1026. Виготовлені з холоднокатаної сталі товщиною 1.2 мм. Рама та полотно пофарбовані порошковою вуличною фарбою при температурі 180°, кольором, який ви можете обрати самі, згідно нашого RAL каталогу. Товщина дверного становить полотна – 95 мм. Вага дверей 88 – 120 кг.
Двері оснащені двома контурами ущільнення. Утеплені мінеральною ватою, фольгованим утеплювачем та екструдером, що покращує теплоізоляцію та не дозволяє стороннім запахам та шумам проникати у ваше помешкання.
З зовнішньої сторони дверей встановлено сендвіч панель – лист металу товщиною сталі 0,8мм у поєднанні з екструдованим пінополістиролом товщиною 20мм. Інноваційне покриття – цинко грунт від корозії, захисна фарба від ультрафіолету. З внутрішньої сторони встановлено вологостійкий МДФ, покритий стійкою вуличною ізраільскою ПВХ плівкою Winshield.
Двері укомплектовано: турецькими замками Kale 257 та Kale 252 циліндрового типу і турецьким циліндровим механізмом розміром 50*30 під шток з системою тандем; нічним засувом Securemme; ручкою Smart Квадро з цинкового сплаву з вуличним покриттям; фурнітура чорна шагрень квадратна.
Двері відповідають стандартам ДСТУ та мають сертифікат якості. Гарантія на виріб – 5 років, термін експлуатації – 20 років. Замовляйте вуличні двері Булат Котедж бо незалежно від погодних умов, вони захищатимуть ваше житло.
Комплектація дверей може змінюватися за вашим бажанням – перелік специфікацій знаходиться у вкладці “Додаткові опції”. Також ви можете підібрати дизайн дверей з нашого каталогу та обрати колір декоративного оздоблення, або з нашим дизайнером розробити індивідуальний варіант.
Артикул 1026Категорія Серія КотеджТеги Гарантія 5 років, Двері під замовлення, Звукоізоляційні - 42Db, Новинка, Обладнанні нічним засувом, Утеплені
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Булат |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Направление открывания двери | Левое/правое |
| Вес | 88 кг |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Да |
| Дверные петли | Да |
| Дверная коробка | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 850 мм |
| Высота двери | 2050 мм |
- Цена: 23 085 ₴










