
Дверне полотно IMPRESS 04 B
6 999 ₴
- В наличии
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дверне полотно IMPRESS 04 B (з/ц маг. EN85 adap)
Колір—3/PU білий
Бренд TM Porte Bianche
Колекція - IMPRESS
Вид товару - Двері міжкімнатні
Комплектація - Дверні полотна
Матеріал - покриття Фарба
Матеріал виробу - Сосна МДФ
Стиль - Сучасний
Тип моделі - Одностулкові
Товщина, мм 40
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверное полотно |
| Тип открывания двери | Механический |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество замков | 1 шт |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 6 999 ₴



