
Вхідні двері Revolut В - 434, модель 172. Колір: антрацит/біла шагрень
12 900 ₴
- В наличии
Revolut В-434 модель 172, артикул: 0050 – поєднання якості та сучасності. Вони підійдуть тим, хто шукає недорогі двері у квартиру.
Двері виготовленні з холоднокатаної сталі. Товщина металу на коробі – 1.2 мм., товщина профіля металу на полотні – 1,2 мм, сталевий лист – 0,5 мм. На полотні є три антизрізи для захисту від спилу петель.
Обладнані двома українськими замками Аріко: верхній – сувальдний, нижній – під циліндр.
Каркас та полотно коробки пофарбовані порошковою фарбою для довговічної експлуатації виробу. На коробці є регулятор притвору для плавного відкривання дверей з максимальним приляганням ущільнювача до коробки.
Двері оснащені двома контурами ущільнення та утеплені мінеральною ватою, що покращує шумоізоляцію та не дозволяє стороннім запахам з під’їзду проникати у ваше помешкання.
Двері мають класичний фрезерований малюнок, у вигляді вертикальних ліній, що надає їм елегантності та стилю. Колір дверей ззовні – темний, а в середині вони світлі, завдяки чому вони чудово впишуться у будь-який інтер’єр. Фурнітура квадратна, кольору: чорна шагрень.
Двері сертифіковані згідно стандартів ДСТУ, що свідчить про їхню якість. Гарантія на двері 1 рік. Замовляйте двері Револют, бо це кращий вибір для недорогих дверей у під’їзд!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Булат |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Применение двери | Квартирные |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Направление открывания двери | Левое/правое |
| Цвет | Белый |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Вес | 64 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Да |
| Наличие глазка | Да |
| Количество замков | 2 шт |
| Наличники | Да |
| Дверные петли | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 840 мм |
| Высота двери | 2040 мм |
- Цена: 12 900 ₴






