
Вхідні двері модель Quadro комплектація Classic
18 700 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вхідні двері модель Quadro комплектація Classic включає такі характеристики:
| Тип дизайну | CLASSICA |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Сегмент | Classic |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Товщина коробу | 100 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Серцевина | Kale |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Колір на фото | Тікове дерево |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Ручка роздільна COMIT SMART-A |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Сегмент дверей | Середній сегмент |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Висока |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Направление открывания двери | Левое/правое |
| Применение двери | Квартирные |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 115 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 18 700 ₴






