
Вхідні двері з терморозривом модель Tower комплектація Termix
37 900 ₴
- В наличии
- Код: 527
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складська програма
Вхідні двері з терморозривом модель Tower комплектація Termix включає такі характеристики:
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Тип дверей | Двері зі склом |
| Тип склопакету | Енергоефективний дзеркальний 2х камерний склопакет |
| Сегмент | Termix |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Товщина коробу | 115 мм |
| Товщина накладок | Зовні покриття "Lampre" товщиною 20 мм - оцинкований лист металу 1мм в ПВХ плівці, всередині вологостійка МДФ накладка 10 мм з ПВХ плівкою |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Серцевина | Cordon |
| Товщина металу на полотні | 1 мм + 1 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Наповнення полотна | Екструдований пінополістирол + фольгоізол + мінвата 50мм/45кг/м/куб + пробкове дерево |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Нічник | Встановлено |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Лиштва | Металева лиштва |
| Колір на фото | Венге темна |
| Тип фасону | Метал-МДФ |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex |
| Тип коробу | Гнутий трьохступеневий профіль |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Шумоізоляція | Висока |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Сегмент дверей | Преміум сегмент |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | С порогом |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 37 900 ₴






