
Вхідні металеві двері модель Solid комплектація Defender
24 400 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складська програма
Вхідні металеві двері модель Solid комплектація Defender включає такі характеристики:
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Сегмент | Defender |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Товщина коробу | 135 мм |
| Товщина накладок | Всередині вологостійка МДФ накладка 10 мм |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Серцевина | Avers |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата та пінополістирол |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Торець дверного полотна пофарбовано в колір коробу |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Колір на фото | Порошкове фарбування RAL 7021T |
| Тип фасону | Метал-МДФ |
| Фурнітура | Ручка розеткою Avers 0809 |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
| Терморозрив | Ні |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Шумоізоляція | Висока |
| Теплоізоляція | Висока |
| Сегмент дверей | Преміум сегмент |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | С порогом |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 24 400 ₴





