
Вхідні двері зі склом модель Liberty Glass (Колір RAL8017 + Темний горіх) комплектація Classic
35 900 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Під замовленння
Вхідні двері зі склом модель Liberty Glass (Колір RAL8017 + Темний горіх) комплектація Classic включає такі характеристики:
| Тип дизайну | MODERN |
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип склопакету | Енергоефективний дзеркальний 2х камерний склопакет |
| Сегмент | Classic |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Товщина коробу | 100 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Серцевина | Kale |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Нічник | Встановлено |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Петлі | Завіси з кулькою всередині |
| Колір на фото | Поліуретанове покриття "Hard Line" |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Терморозрив | Ні |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Шумоізоляція | Висока |
| Теплоізоляція | Висока |
| Сегмент дверей | Середній сегмент |
| Особливості | Фарбовані по RAL |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | С порогом |
| Состояние | Новое |
| Способ открывания двери | Распашная |
| Тип | Дверной блок |
| Тип открывания двери | Механический |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 150 мм |
| Толщина двери | 102 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 35 900 ₴



