
Двері з терморозривом модель Paradise комплектація Bionica 2
59 000 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двері з терморозривом модель Paradise (Колір Антрацит + вулична плівка Vinorit) комплектація Bionica 2 включає такі характеристики:
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Сегмент | Bionica 2 |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Товщина коробу | 177 мм |
| Товщина накладок | Зовні покриття "Lampre" товщиною 20 мм - оцинкований лист металу 1мм в ПВХ плівці, всередині вологостійка МДФ накладка 16 мм з вуличною плівкою Vinorit |
| Замки | Верхній сувальдний Securemme2019 та нижній циліндровий Securemme2603 |
| Серцевина | Sherlock |
| Товщина металу на полотні | 1 мм + 1 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Наповнення полотна | Екструдований пінополістирол + фольгоізол + мінвата 50мм/45кг/м/куб + пробкове дерево |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Нічник | Встановлено |
| Регулятор притвору | Регулятор притвору Securemme |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Тип фасону | Метал-МДФ |
| Фурнітура | Ручка роздільна квадратна Ilavio (Греція) |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Кількість антизрізів | 4 шт. |
| Сегмент дверей | Елітні двері |
| Шумоізоляція | Максимальна |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверной блок |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 177 мм |
| Толщина двери | 100 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 59 000 ₴








