
Вхідні двері з терморозривом модель Paradise Glass комплектація Bionica 2 Mottura
59 880 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вхідні двері з терморозривом модель Paradise Glass комплектація Bionica 2 Mottura включає такі характеристики:
|
Розмір дверей |
860/960х2050 мм |
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Призначення | Для будь-якого типу приміщень |
| Тип дверей | Двері зі склом |
| Тип склопакету | Енергоефективний дзеркальний 2х камерний склопакет |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Сегмент | Bionica 2 Mottura |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Товщина коробу | 177 мм |
| Товщина накладок | Зовні покриття "Lampre" товщиною 20 мм - оцинкований лист металу 1мм в ПВХ плівці, всередині вологостійка МДФ накладка 16 мм з вуличною плівкою Vinorit |
| Замки | Два циліндрових замки верхній Mottura 85983 та нижній Mottura 85971 |
| Характеристики замків | Нижній та верхній: 4 клас секретності, 5 ригелів з нікельованої сталі, товщиною 18 мм і виходом ригелів 30 мм. 5 ключів |
| Серцевина | Mottura, 5 ключів + 1 монтажний |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу на полотні | 1 мм + 1 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Наповнення полотна | Екструдований пінополістирол + фольгоізол + мінвата 50мм/45кг/м/куб + пробкове дерево |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Регулятор притвору | Регулятор притвору Securemme |
| Лиштва | Металева лиштва шириною 90 мм, утеплена фольгоізолом |
| Кріплення лиштви | Лиштва частина короба |
| Тип фасону | Метал-МДФ |
| Фурнітура | Ручка роздільна квадратна Ilavio (Греція) |
| Особливості | Термопанель Lampre |
| Колір | Lampre Дуб Темний + вулична плівка |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 4 шт. |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Ціновий сегмент | Елітні двері |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вага | 960 мм - 131 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Страна производитель | Украина |
| Применение двери | Уличные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверной блок |
| Размеры | |
| Высота двери | 2050 мм |
| Глубина коробки | 177 мм |
| Толщина двери | 100 мм |
| Ширина двери | 860 мм |
- Цена: 59 880 ₴










