
Панелі МДФ Дуб Калахарі 2480х148 мм
131 ₴
- В наличии
Стінові панелі МДФ, українського виробника, призначені для внутрішнього оздоблення стін і стель в житлових приміщеннях
Ця колекція зарекомендувала себе оптимальною та універсальною, тому що здатна задовольнити смак навіть найвибагливішого покупця, заощаджуючи час та кошти на підготовчі оздоблювальні роботи.
В основі панелей мдф деревноволокниста плита – продукт деревного походження, утворений гарячим пресуванням деревних волокон з використанням органічних сполучних речовин.
Купуючи панелі ви можете бути впевненими в екологічній безпеці.
Панель МДФ
Розмір 2480х148 мм.
Площа: 0,3848 м
товщина 5,5 мм
упаковка 8 шт
вага упаковки 12.75 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 2480 мм |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Материал | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Толщина | 5.5 мм |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 148 мм |
- Цена: 131 ₴



