
Дверні Блоки Глухе NL дуб Каньйон
3 940 ₴
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міжкімнатні дверні блоки без порога NL
Товщина полотна 40мм, стільниковий наповнювач.
Вартість вказана за блок (дверне полотно, дверна коробка, замок безшумним під циліндр, перехідник WC, відповідна планка)!
У блоці: коробка 80мм з ущільнювачем, замок під циліндр, перехідник на сантех фіксатор, 2 петлі-метелики.
Замок EN85 + адаптер EN / WC + 2H (2BB).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверной блок |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество замков | 1 шт |
| Уплотнители | Да |
| Дверные петли | Да |
| Дверная коробка | Да |
| Размеры | |
| Ширина двери | 800 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
- Цена: 3 940 ₴




