
Дверне полотно СМАРТ ЕКО C 018 BG (чорне скло) дуб магма
2 970 ₴
- Готово к отправке
- Код: MGS 1 013 848
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Царгові збірні полотна товщиною 40мм, які поєднують у собі стиль, мінімалізм та елегантність. Двері цієї серії привнесуть у Ваш інтер'єр свіжість та легкість. Виготовлені з якісних матеріалів
Скло: чорне двостороннє. Глянцеве з одної та з іншої сторони дверей.
Дверне полотно може бути шириною 400, 600, 700, 800 або 900 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омис |
| Страна производитель | Украина |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дверное полотно |
| Размеры | |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 40 мм |
| Ширина двери | 800 мм |
- Цена: 2 970 ₴




