Кошик
30 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
радиаторные решетки  по доступной цене !!!  то что вы искали
+380681378886
+380
95
019-11-40
+380
68
137-88-86
+380
63
812-74-27
Алюмінієві порожки

Алюмінієві порожки

Алюмінієві порожки
Порожки алюминиевые, Порожки анодированные

07.12.17

                                                                Алюмінієві порожки

Одним з важливих завершальних етапів в процесі внутрішньої обробки приміщень є пороги. Їх застосовують для закриття стиків підлогових покриттів, завдяки цьому інтер'єр набуває завершеного вигляду.

Пороги алюмінієві  можуть використовуватися в обробці різних приміщень - квартир, приватних будинків, офісів. Вони відрізняються високою міцністю, зносостійкістю, привабливим зовнішнім виглядом, підходять для обробки приміщень з різним рівнем прохідності.

Алюмінієві пороги закривають стики будь-яких підлогових покриттів, наприклад плитки з ковроліном або лінолеумом, запобігаючи швидкий знос. Моделі мають різну форму і ширину, що дозволяє вибирати виходячи з особливостей приміщення.

Пороги бувають різних видів:

- пороги для плитки;

- пороги для лінолеуму;

- пороги для ковроліну;

- пороги алюмінієві.

Крім цього, вони бувають і різних кольорів: стандартний відтінок, імітація металу (золото, бронза, срібло), а також імітація під дерево.

Переваги алюмінієвих порогів:

- не схильні до корозії, висока міцність;

- надійність конструкції, простота збірки при монтажі;

- кольорове розмаїття;

- невисока вартість.

При виборі алюмінієвих порогів варто звернути увагу на такі важливі чинники як відстань між з'єднаннями покриттів, розбіжність по висоті з'єднань, ступінь прохідності  і характер роботи . Також обовязково зверніть увагу на те, що пороги мають різні способи кріплення. Існують поріжки з відкритим або прихованим кріпленням. Застосовуються для стикування покриттів на одному рівні, або на різних рівнях статі.

Дуже важливо, які пороги, будуть використовуватися у вашому будинку або квартирі. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд вашого інтер'єру, але і наскільки вони будуть втручатися вам під ногами, не будіть ви про них спотикатися.

Завітавши на наш сайт indim.com.ua Ви можете придбати порожок який вам потрібно

https://indim.com.ua/g22387316-porozhki

Попередні статті